Dalintis

„Vilana NB LTD“ prekės ženklas „Vilana Natural Beauty“ savo veiklą pradėjo 2017 m. Balandžio mėn 10 d. Tai generalinės CEO/direktorės Vilanos Bagdonės sumanymas. Pagal specialybę kosmetologė Vilana turi pakankamai įgytos patirties ir žinių, kad sukurtų nuostabius, natūralius ir nepaprastai efektyvius odos, plaukų, kūno priežiūros produktus bei galėtų pasiūlyti platų aromaterapijos asortimentą.

Viskas prasidėjo nuo to, kad Vilana pajautė poreikį pati pasigaminti kosmetikos produktus savo asmeniniams poreikiams, tačiau greitai sulaukė prašymų pagaminti unikalius produktus ir savo šeimos nariams bei draugams. Pamažu norinčiųjų ratas plėtėsi, Vilana sulaukė daug žinučių iš nepažįstamų žmonių, norinčių išbandyti jos gamintus produktus, kurtus pagal išskirtinį poreikį. Taip gimė idėja įkurti Vilana NB LTD.

Dabar Vilana Natural Beauty turi itin platų produktų asortimentą, iš kurio galima rinktis. Natūralumo prisotintus gaminius rasite internetinėje svetainėje www.vilananaturalbeauty.com. Iš šios svetainės yra galimybė užsakyti natūralios produkcijos į visas pasaulio šalis.

Visi mūsų kosmetikos produktai yra patikrinti ir visiškai deklaruoti tiek JK, tiek Europos reguliavimo institucijose, todėl galite būti tikri dėl aukštos gaminio kokybės.

Puiki žinia - daugelis Vilana Natural Beauty kosmetikos gaminių yra 100% augalinės kilmės, todėl tinka ir veganams.

Per visą iki šiol gan dar neilgą Vilana NB LTD gyvavimo laikotarpį įmonė augo tiek produktų skaičiumi, tiek personalu. Dunfermline mieste įkurta nuostabi Vilana Natural beauty būstinė, kurioje visus kosmetikos produktus gaminame rankomis ir su didžiule meile.

2021 m. Lapkričio 20 d. Airijoje oficialiai atidaryta seserinė įmonė „Vilana LTD“, kuri suteikia Europos platinimo centrus visose Europos šalyse.

2020 m. Vilana pristatė @HOME WITH VILANA – mūsų konsultantais pagrįstą apsipirkimo namuose platformą, o iki šiol esame įtraukę daugiau nei 60 konsultantų visoje JK ir Europoje. 

Kartu su šia platforma Vilana oficialiai pristatė VILANA’S ACADEMY. Šioje internetinėje akademijoje yra kursų, kuriuos galima įsigyti ir išmokti visko apie natūralią kosmetiką bei teisingą jos pritaikymą kasdienėje rutinoje. Šioje akademijoje taip pat rasite kursus apie aromaterapiją, plaukų ir odos priežiūrą bei reikšmingus pagrindus, padedančius augti ir tobulėti verslo srityje. .

2019 m. pabaigoje pirmieji Vilana Natural Beauty produktai buvo prieinami www.amazon.co.uk sveitainėje, o nuo 2021 m. birželio mėn. mes turime visą asortimentą mūsų AMAZON parduotuvėje. Nuo 2021 m. gruodžio mėn. mes taip pat praplėtėme savo veiklą ir įtraukėme produktus, kuriuos galima įsigyti su Prime Delivery!

Translation resu

Nuoširdžiai rūpinantis planeta ir savo aplinka, 2019 m. Vilana pradėjo Medžių sodinimo iniciatyvą, kad sugrąžinti gamtai bent dalėlę to, ką iš jos pasiimame geriausia. Kiekvieną savaitę pristatomas vis kitas produktas, kurį galite įsigyti, ir 1 svaras nuo pirkinio atidedama medžių sodinimui.

2020 m. Anglijoje pasodinome 30 medžių, deja, dėl Covid pandemijos ši iniciatyva buvo laikinai po to pristabdyta. Tačiau su džiaugsmu norime pranešti, kad 2022 m. pavasarį vėl sodinsime medžius, šį kartą Dunfermline mieste, Škotijoje.

Dirbame kartu su „Fife Coast“ & „Countryside Trust“ ir labai nekantraujame, kol nauji medžiai mūsų dėka suleis savo šaknis į žemę.

2020 m. Vilana Natural Beauty buvo nominuota „Best Health and Wellbeing Business Award" kategorijoje „Fife Region Scotland’s Business Awards“ apdovanojimuose. Džiaugiamės, kad šioje kategorijoje buvome paskelbti finalininkais.

Tais pačiais metais 5 produktai buvo įtraukti į „Free From Skincare Awards apdovanojimų sąrašą – dar vienas laimingas pasiekimas, tvirtai įtvirtinęs mūsų prekės ženklą grožio industrijoje.

2021 metais Vilana Natural Beauty vėl buvo pripažinta ir įvertinta. Net 3 mūsų plaukų priežiūros produktai pateko į „Free From SkinCare 2021“ apdovanojimų sąrašą „Hair care" kategorijoje. Be galo didžiuojamės galėdami pasakyti, kad mūsų nuostabus „Vegan Mint Conditioner“ laimėjo sidabro medalį!

Tačiau, rodos, to nepakako: 2021 m. Spalio mėn Vilana NB LTD ir vėl tapo „Fife Region Scotland's Business Awards" finaliste „Best Beauty Supplier" kategorijoje – neįtikėtina, tačiau šiais metais mes laimėjome!

Didžiulis džiaugsmas ir pasidižiavimas aplankė ir 2022 m. Kovo 20 d. vykusiuose „Scotlands Business Awards Grand Final" apdovanojimuose, kur Vilana NB LTD buvo nominuota ir laimėjo „Best Beauty Product Supplier" kategorijoje! Tai nuostabu!

2021 m. gruodžio mėn. „Vilana NB LTD“ taip pat buvo nominuota „Training and Development" ir „Creativity and Innovation Award" kategorijose „Fife Chamber of Commerce Business Awards" apdovanojimuose! Labai džiaugiamės galėdami konkuruoti su išskirtinėmis įmonėmis šiose net 2 apdovanojimų kategorijose. Šių apdovanojimų rezultatus vėl sužinosime 2022 metų vasarą vyksiančioje ceremonijoje!

Kiek daug gražių dalykų patirta ir pasiekta per šiuos neilgus ketverius metus. „Vilana NB LTD“ yra jau nemažai nusipelniusi įmonė su nuostabių grožio produktų pasiūla, o už šios įmonės veiklos vairo - puiki verslininkė Vilana, kurios meilė gamtai ir natūraliam grožiui daro laimingą ne tik ją pačią, bet ir kitus.

Ir tai tik pradžia - Vilana Natural Beauty nežada sustoti! Tad stebėkite mus ir aukite kartu su mumis!