PRIVATUMO POLITIKAMums labai svarbu apsaugoti jūsų asmeninės informacijos duomenis. Nesvarbu, ar jūs perkate pas mus internetu, ar asmeniškai, mes norime, kad kiekvienas klientas jaustųsi saugus. Siekdami šio tikslo, sukūrėme privatumo politiką, kad apibrėžtume mūsų asmeninės informacijos rinkimo ir naudojimo gaires.

 

Kokią informaciją mūsų internetinė svetainė renka ir kaip ji naudojama

 

Mes renkame dviejų rūšių informaciją: asmeninę ir ne asmeninę.

 Gavę jūsų sutikimą, mes turime galimybę panaudoti jūsų asmeninę informaciją įvairiais tikslais, pavyzdžiui:

● pildant produktų, paslaugų ir informacijos užsakymus;

● teikiant klientų aptarnavimo paslaugas;

● administruojant konkursus ar akcijas;

● siūlant naujus produktus ir paslaugas;

● siekiant įvertinti ir pagerinti mūsų internetinių svetainių ar rinkodaros efektyvumą.

Mes taip pat galime rinkti ir apibendrinti informaciją apie klientus tokia forma, kuri neidentifikuoja asmens tik statistikos tikslais.

 

Asmeninė informacija paprastai apima jūsų vardą, adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą. Visada turite teisę nepateikti mums jokių savo asmeninių duomenų. Tačiau jei padarysite tokį sprendimą, mes greičiausiai negalėsime įvykdyti jūsų užsakymo, suteikti norimas paslaugas ar atskleisti prašomą informaciją. 

Kokius duomenis mes kaupiame

Mes jaučiamės atsakingi saugoti visus privačius asmens duomenis, kuriuos pateikėte atlikdami užsakymą ar užklausą.

Tokius duomenis paprastai sudaro: informacija apie užsakytą produktą, sandorį, taip pat legalūs asmeniniai duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. paštas), specialios pristatymo instrukcijos ir galimai kita informacija, užtikrinanti sėkmingą jūsų užsakymo įvykdymą.

 

Mes galime saugoti informaciją apie bendravimą su jumis įvairiais kanalais, įskaitant, bet neapsiribojant: el. paštu, tiesioginiu pokalbiu ir telefonu.

 

Mes iš jūsų neprašysime asmeninės informacijos, susijusios su rase, religija, politinėmis pažiūromis, naryste profesinėse sąjungose, seksualine orientacija, medicinos ar genetine istorija, ir prašome jūsų neieškoti būdų pateikti tokius duomenis. 

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS

Kaip mes saugome jūsų asmens duomenis

 

Esame įsipareigoję saugoti asmeninę informaciją, kurią mums pateikėte, atlikdami užsakymą ar užklausą, kad įvykdytume Jūsų užsakymą, atsakytume į užklausą ar ją apdorotume.

 

Jei pateiksite užsakymą, mes išsaugosime jūsų sąskaitos faktūros elektroninę kopiją HMRC reikalaujamą laikotarpį, o po to ją ištrinsime.

 

Jūsų informacija bus saugiai saugoma sistemoje, prie kurios turi prieigą tik atitinkami asmenys, ir trečiosios šalies palaikomajame serveryje - internetinėje svetainėje. Nesvarbu, ar laikome savo sisteminėje įrangoje, ar svetainėje, ji bus saugoma ir apsaugota nuo neteisėtos prieigos, naudojant visas mums žinomas priemones. 

 

Jūsų numanomas sutikimas

Kai kuriais atvejais jūsų sutikimas yra būtinas, jei paprašysime pateikti asmeninę informaciją nurodytu tikslu. Pavyzdžiui, mes galime pristatyti jūsų įsigytą produktą tik tuo atveju, jei pateiksite mums tikslų adresą ir telefono numerį.

 

Jūsų greitas sutikimas

Tam tikrais atvejais mes paprašysime jūsų duoti aiškų sutikimą naudoti jūsų asmeninę informaciją, kad galėtumėte patarti apie dominančius produktus ar paslaugas. Jūs visada turite galimybę atsisakyti, kad jūsų informacija būtų naudojama šiam tikslui. Pavyzdžiui, kai užsiprenumeruojate naujienlaiškį, mes taip pat paprašysime jūsų aiškaus sutikimo siųsti reklaminę informaciją.

 

Jūsų sutikimo atsiėmimas

Jei užsiprenumeravote mūsų naujienlaiškį, mes suteiksime jums galimybę bet kada atsisakyti prenumeratos. Pavyzdžiui, kiekviename el. laiške, kurį jums atsiųsime, bus nurodyta, kaip atsisakyti tolimesnio naujienlaiškių gavimo į elektroninį paštą. 

 

Bendradarbiavimas su teisinėmis institucijomis

Jei bus paprašyta, perduosime informaciją apie jus (ir, jei reikia, jūsų verslą) teisinėms institucijoms, kurios turi legalią teisę reikalauti tokių duomenų.

Automatizuotas apdorojimas

Asmens duomenis galime naudoti ir automatizuotai sistemai - atsiųsti jums el. laiškus. Pranešimai ar kita komunikacija bus pritaikyta jums ir pagrįsta jūsų pirkimo istorija.

 

Kai kuriuos reklamos tiekėjus, ypač „Facebook“ ir „Google“ (bet yra ir kitų), mes naudojame ir jie nusprendžia, kokias reklamas žmonėms rodyti, remdamiesi automatizuotu asmeninės informacijos apdorojimu, kad tos reklamos būtų kuo aktualesnės jas matantiems žmonėms. Šie reklamos tiekėjai turėtų suteikti jums galimybę atsisakyti tokių suasmeninimų.

 

 

Jūsų teisės

Jei bendravote su mumis, bet niekada nepateikėte užsakymo, turite teisę paprašyti visiškai ištrinti savo duomenis iš mūsų sistemos. Nesvarbu, ar vykdėte užsakymą, ar ne, galite paprašyti, kad daugiau niekada su jumis nesusisiektume, ir mes gerbsime jūsų sprendimą bei jį vykdysime, nebent jūs mums pateiksite kitokią papildomą užklausą.

 

Be aukščiau paminėtų, turite ir daugiau teisių, įskaitant prieigą prie informacijos („teisė būti informuotam“). Jei mes tvarkome jūsų duomenis rinkodaros tikslais, atsižvelgdami į jūsų teisėtą interesą, turite visišką teisę tam paprieštarauti. Jūs taip pat turite galimybę atšaukti sutikimą būti reklamuojamam, net jei anksčiau ir davėte tam sutikimą.

 

Jūs turite teisę matyti apie jus saugomus duomenis ir gauti jų kopijas, taip pat ištaisyti visas klaidas. Jūs turite teisę paklausti ir pasakyti, iš kur atsirado jūsų asmeniniai duomenys. Galite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių susisiekę su mumis naudodamiesi toliau pateikta informacija.

 

Jūs turite teisę pateikti skundą Informacijos komisaro biure (ico.org.uk), jei manote, kad buvo pažeistos bet kurios jūsų teisės.

Mūsų svetainės

Naudodamiesi mūsų svetainėmis, jūsų gali būti paprašyta savanoriškai pateikti tam tikrą asmeninę informaciją (vardą, el. pašto adresą, gyvenamąjį adresą, telefono numerį ar mokėjimo kortelės informaciją). Šią informaciją naudojame jūsų užsakymo operacijai užbaigti ir kreiptis dėl tam tikrų specialių interneto svetainių funkcijų. Jei nuspręsite neteikti prašomos asmeninės informacijos, negalėsite naudotis tam tikromis interneto svetainių funkcijomis ir (arba) atlikti tam tikrų operacijų per svetaines.

 

Naudojantis  bet kuriomis mūsų svetainių paslaugomis, mes taip pat galime naudoti jūsų asmeninę informaciją, norėdami su jumis susisiekti ir susirašinėti bei atsakyti į jūsų klausimus. Gavę jūsų sutikimą, mes turime galimybę jums kartais išsiųsti el. laišką ar kitą informaciją apie prekes ar paslaugas, kurios jus domins.

 

Slapukų rinkimas 

Kaip ir daugelis kitų svetainių, mes automatiškai renkame tam tikrą ne asmeninę informaciją apie svetainės vartotojus, kuri jūsų neatpažįsta. Tokie pavyzdžiai gali būti jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresas, interneto paslaugų teikėjo IP adresas, data ir laikas, kai prisijungiate prie svetainės, interneto svetainės, iš kurios tiesiogiai susiejote svetainę, adresas, operacinė sistema, kurią naudojate, aplankytos svetainės skiltis, perskaityti tinklalapio puslapiai ir peržiūrėti vaizdai bei iš svetainės atsisiųstas turinys.

 

Ši ne asmeninė informacija naudojama svetainės ir sistemos administravimo bei tobulinimo tikslams.

 

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines ar interneto išteklius. Kai spustelėsite vieną iš tų nuorodų, susisieksite su kita svetaine ar interneto ištekliu. „Vilana NB LTD“ neprisiima jokios atsakomybės už kitas svetaines ar interneto išteklius ir jų asmeninių duomenų rinkimą, naudojimą bei jūsų asmeninės informacijos atskleidimą.

 

Mes rekomenduojame perskaityti kitų svetainių privatumo politiką, kad sužinotumėte, kaip jos renka ir naudoja informaciją apie jus: ar neparduoda jūsų asmeninės informacijos, ar neatskleidžia jos trečiosioms šalims.

 

Kaip susisiekti?

Jei turite klausimų, rūpesčių ar skundų dėl privatumo politikos, susisiekite su mumis:

 

El. paštas:

vilananb@gmail.com 

 

Adresas:

VILANA NB LTD

Unit 22A 

Elgin Industrial Estate

Dickson Street

DUNFERMLINE

KY12 7SL

  

Telefono numeris:

+441224961707

Mes atsakysime į jūsų užklausą kaip įmanoma greičiau.

Ar pasikeis ši privatumo politika?

Atsižvelgiant į mūsų paslaugų, technologijų ir teisinius pokyčius, ši politika laikui bėgant gali keistis. Mes galime pridėti, pakeisti ar pašalinti šios politikos tam tikras dalis, kai manome, kad tam yra poreikis.