Cage-breaking beauty

Only The Wild Ones...

ĮKVEPIANTI VILANOS ISTORIJA...

about us

Laukinio grožio tikslas

Dėl grožio verta kovoti. Tačiau ne tam, kad bandytum įtikti aplinkiniams. Nuostabi išvaizda yra didžiulė dovana ne kam kitam, o visų pirma – Tau pačiai. Tačiau tik laukinės ir nepažabotos dvasios moterys tai sugeba įvertinti.

Tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime mes sutinkame gausybę žmonių. Už jų šypsenų kartais slypi ne tik nuoširdi draugystė, bet ir mėginimas primesti socialines kaukes – šeimoje, darbe, draugų rate. Deja, kai kurios iš šių kaukių gali varžyti ar net žeminti. Kada pasiryšime jas nusimesti?

„Vilana” gimė iš tikėjimo, kad natūralus ir sveikas grožis yra geriausias būdas išsivaduoti. Tausojanti ir pakylėjanti estetika grąžina tikėjimą savimi. Ir ryžtą eiti savo pačios pasirinktu – niekieno neprimestu – gyvenimo keliu.

„Vilana“ išvaduojančio grožio produktai sukurti tam, kad Tavo gyvenimas nebūtų įspraustas pilkos kasdienybės narve. Nes laukinės dvasios moterys gali daugiau!

Išsivadavimas

„Vilana” – tai autentiškų rankų darbo produktų linija, skirta išvaduojančiam moters grožiui. Gilindama žinias tradicinėje bei alternatyviojoje medicinoje, profesionali kosmetologė Vilana Bagdonė išsikėlė tikslą pasiūlyti pilnavertę atsvarą abejotinos kilmės ir sudėties masinės gamybos kosmetikos preparatams, kurių sklidinos šiandieninių prekybos tinklų lentynos.

„Gyvenime esu turėjusi etapų, kada tiesiog norėjau, jog viskas pasibaigtų. Gimiau ir augau probleminėje šeimoje, kurioje nepriteklius ir toksiški santykiai buvo kasdienybė. Ir tik didelis noras mokytis, valia bei pažintys su gera linkinčiais žmonėmis man leido ištrūkti bei susikurti naują gyvenimą. Tačiau pabėgusi iš vieno „narvo“, vėliau patekau į kitą – gerokai subtilesnį. Nepaisant sėkmingos santuokos ir trijų nuostabių vaikų, ėmiau suvokti, kad stoviu vietoje ir prarandu gyvenimo tikslą. Būti atsakinga mama yra be galo prasminga pareiga, tačiau ją atliekant, lengva užmiršti save ir savo giliausius polėkius. Kasdienybės rutina tiesiogine to žodžio prasme mane atvedė iki depresijos. O ši vidinė būsena neišvengiamai pradėjo daryti įtaką mano veido odai. Ir jokie aliejai, kremai ar serumai nedavė norimo efekto.“

about us

Paradoksalu, bet šios problemos Vilanai tapo atspirtimi iš naujo atrasti save ir savąjį kelią: ji pradėjo domėtis šiandieninės kosmetikos bei grožio industrijos problemomis, o jų sprendimą pavertė profesiniu pašaukimu:

„Pradėjau svajoti apie natūralių kosmetikos ir kūno priežiūros priemonių kūrimą, išpildant sveikesnio, tvaresnio, natūralesnio grožio lūkestį. Nenuolaidžiaujantis požiūris į kiekvieno produkto sudėtį, didesnė atsakomybė kitų moterų atžvilgiu bei asmeniškai kontroliuojama gamybos grandinė – visa tai tapo mūsų verslo sėkmės pagrindu. O man asmeniškai tai padėjo susigrąžinti savivertę ir gyvenimo tikslą. Šiandien jaučiuosi savarankiška, nepriklausoma ir galinti pasipriešinti bet kokiems bandymams mane palaužti. Tai yra neapsakomas jausmas. Labai tikiuosi perteikti bei apdovanoti šiuo jausmu kuo daugiau „Vilana“ sekėjų“.

Šiuo metu „Vilana“ liniją sudaro daugiau kaip 120 nuosavose dirbtuvėse Škotijoje gaminamų sertifikuotų autentiškų produktų, skirtų Jūsų plaukams, veidui, kūno odai ir aromaterapijai.

Kaip pripažįsta prekės ženklo kūrėjai, ne kas kita, o būtent Jūs – savimi rūpintis pasiryžusios bei moterys – labiausiai įkvepiate nesustoti bei toliau kurti. Vilanos Bagdonės teigimu, praktiškai kiekvienas naujas produktas atsirado tuo pačiu būdu: artimiausiame rate esančios kolegės arba klientės įvardina savo individualią plaukų arba odos problemą, kuriai atliepti ir išspręsti iš natūralių ingredientų sukuriamas unikalus receptas. Priemonei pasiteisinus ir užsitarnavus simpatijas, ji pristatoma ir plačiajai „Vilana“ bendruomenei.

Šiandien „Vilana“ – tai ne tik vieno žmogaus svajonės išsipildymas, bet ir stipri bei nuolat auganti bendraminčių komanda. Ją sudaro moterys, kurios nenori užsisklęsti „kasdienybės narve“, yra pasirengusios gilinti žinias bei dalintis jomis su aplinkiniais. Šiuo tikslu kviečiame apsilankyti ne tik mūsų produkcijos e-parduotuvėje, bet ir virtualioje grožio edukacijos akademijoje „Vilana academy“: čia gausite naudingos ir labai praktiškos informacijos apie tai, kaip rūpintis savimi ar netgi pradėti nuosavą verslą.

PELNYTI APDOVANOJIMAI

  • award„VEGAN MINT CONDITIONER“ buvo įvertintas ir apdovanotas sidabro medaliu tarptautiniuose „Free From Sxincare Awards 2021" apdovanojimuose.
  • award2021 m. Spalio mėn „Vilana NB LTD" ir tapo „Fife Region Scotland's Business Awards" finaliste „Best Beauty Supplier" kategorijoje – ir buvo paskelbta kaip laimėtoja.
  • award2022 m. Kovo 20 d. vykusiuose „Scotlands Business Awards Grand Final" apdovanojimuose, „Vilana NB LTD" buvo nominuota ir taip pat laimėjo „Best Beauty Product Supplier" kategorijoje.

MEDŽIŲ SODINIMO INICIATYVA

Mūsų meilė gamtai ne tik leidžia mums įkvėpti gryno oro ir pasisemti įkvėpimo, bet ir suteikia galimybę grąžinti...

Mes jau pasodinome daugiau nei 1000 medžių ir norime nuveikti dar daug...

Mes labai rūpinamės savo aplinka ir planeta, todėl pradėjome medžių sodinimo iniciatyvą, siekdami kuo daugiau grąžinti gamtai. Kiekvieną savaitę pristatome vis kitą produktą, kurį mūsų klientai gali įsigyti ir tam tikra suma iš pirkimo atitenka medžių sodinimui.

Nekantraujame, kol galėsime pasodinti dar daugiau medžių!

Follow us