VITAMINAS C

Maisto papildas

Palaiko imuninę sistemą, normalią energijos apykaitą ir skatina gerą savijautą.

Tablečių kiekis: 120 vnt.

VITAMINAS C

Maisto papildas

Palaiko imuninę sistemą, normalią energijos apykaitą ir skatina gerą savijautą.

Tablečių kiekis: 120 vnt.

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ
Buteliukų kiekis
Kiekis
19,20 €

Vitaminas C, taip pat žinomas kaip askorbo rūgštis, yra būtina maistinė medžiaga, kuri palaiko daugybę kūno procesų ir padeda užtikrinti mūsų fizinę ir psichinę gerovę. Jis būtinas visų kūno audinių augimui, vystymuisi ir atsinaujinimui. Vitaminas C yra vienas iš vandenyje tirpių vitaminų. Kadangi mūsų kūnas jų nekaupia, mes turime nuolat juos įtraukti į savo racioną, kad išlaikytume reikiamą lygį. Mūsų kramtomosiose vitamino C tabletėse yra 1 000 mg vitamino C. Vartojant šią dozę, jūs palaikysite normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas C padeda baltiesiems kraujo kūneliams veiksmingiau funkcionuoti, stiprina odos apsaugos sistemą ir padeda greičiau pagerinti pažeistos odos būklę. Vitaminas C taip pat padidina geležies pasisavinimą, padeda sumažinti nuovargį ir apatiją, o kaip antioksidantas apsaugo nuo žalos, kurią sukelia kenksmingos molekulės, vadinamos laisvaisiais radikalais. Be to, Vitaminas C prisideda prie kolageno susidarymo, kuris palaiko kraujagyslių, kaulų, kremzlių, odos, dantenų ir dantų sveikatą.

Šis produktas tinka veganams ir vegetarams.

Sorbitol, Sodium ascorbate, Ascorbic acid, Natural orange flavouring, Emdex, Flow agent (Silicon dioxide), Anti-caking agent (Magnesium stearate), Sucralose.

Gertkite po 1 tabletę per dieną, geriausia valgio metu arba kaip nurodė sveikatos priežiūros specialistas Lėtai ją sukramtykite arba sučiulpkite. Neviršykite rekomenduojamos dozės.

Laikykite vėsioje, tamsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Llaikyti ne aukštesnėje kaip +25°C temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti jei pakuotės sandariklis yra pažeistas.

Jei esate nėščia, maitinate krūtimi, vartojate vaistus arba planuojate atlikti operaciją, prieš naudodami pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu. Neskirta naudoti jaunesniems nei 18 metų asmenims. Nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsiranda nepageidaujamų reakcijų. Šio produkto sudedamosios dalys gali šiek tiek skirtis savo spalva ir išvaizda, tačiau tai neturės įtakos bendrai produkto kokybei.

Šis produktas neturėtų būti naudojamas kaip subalansuotos ir įvairios mitybos ar sveikos gyvensenos pakaitalas.

Šis produktas nėra skirtas bet kokioms ligoms gydyti, užkirsti kelią, diagnozuoti ar gydyti.

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

14 Prekės

Specifinė nuoroda

ean13
5060672303521
Atsiliepimų nėra
Čia gali būti jūsų atsiliepimas