MELISŲ ALIEJUS (MIŠINYS)

  100% natūralus eterinių aliejų mišinys

Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė.

Pasižymi antidepresinėmis, antibakterinėmis, tonizuojančiomis, raminančiomis, karščiavimą ir kraujospūdį mažinančiomis savybėmis.

Talpa: 10ml

MELISŲ ALIEJUS (MIŠINYS)

  100% natūralus eterinių aliejų mišinys

Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė.

Pasižymi antidepresinėmis, antibakterinėmis, tonizuojančiomis, raminančiomis, karščiavimą ir kraujospūdį mažinančiomis savybėmis.

Talpa: 10ml

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ
Kiekis
8,90 €

(72,00 € 100ml)

Tai kūrybingas natūralių eterinių aliejų mišinys, kurio tikslas - atkurti tikrosios Melisos kvapo profilį ir terapines savybes už priimtinesnę kainą, kadangi tikroji Melisa yra nepaprastai brangi. Šis eterinis aliejus pasižymi gaivinančiu, raminančiu ir atpalaiduojančiu poveikiu kūnui ir sielai bei padeda susidoroti su šiuolaikinio gyvenimo įtampomis ir stresu. Aliejus turi gaivų, saldų, citrininį aromatą. Padeda atkurti vidinę pusiausvyrą, harmonizuoja emocijas, pakelia nuotaiką, puikiai gelbsti nuo streso, liūdesio, nemigos, depresijos. Tai nepamainomas aliejus siekiantiems optimizmo ir ramybės. Melisų eterinis aliejus taip pat pasižymi unikaliu šaldomuoju ir dezodoruojančiu poveikiu, atbaido vabzdžius, švarina ir gaivina orą, todėl puikiai tinka patalpų valymui, aromatizacijai. 

Virtualioje „VILANOS AKADEMIJOJE" galite daugiau sužinoti apie aromaterapiją bei kaip ją pritaikyti savo namuose. Spauskite čia.

aExtraction of citral from Cymbopogon citratus (Citrinžolės), Citrus limon (Citrinų) aliejus, D-Limonene drom Citrus sinensis (Apelsinų), Cinnamomum Camphora (Kamparinio cinamono) aliejus, Beta caryophyllene from Eugenia caryophyllus (Gvazdikėlių) aliejus.

Atkreipkite dėmesį, kad nė viename iš mūsų produktų nėra sulfatų ar parabenų.

Daugiau informacijos apie ingredientus rasite čia

MSDS: MELISŲ ALIEJUS (MIŠINYS)

Tinkamas naudoti aromaterapijai, inhaliacijoms, patalpų iškvėpinimui, kosmetikos praturtinimui, tinkamai atskiedus - aromaterapinėms vonioms, masažams, pėdų įtrynimams.

Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti pienu. Laikyti vėsioje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.

Melisų aliejus (mišinys) rekomenduojamas vaikams nuo 2 metų. Patariama nenaudoti neštumo ir žindymo laikotarpiu. 

Šį aliejų mišinį geriausia sunaudoti per 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

9967 Prekės

Produktų atsiliepimai / klausimai ir atsakymai

Vidutinis įvertinimas

5.0
2 Atsiliepimai
★★★★★ Puikus 2
★★★★☆ Geras 0
★★★☆☆ Vidutinis 0
★★☆☆☆ Prastas 0
★☆☆☆☆ Baisus 0

  • Atsiliepimai (2)
  • Klausimai ir atsakymai (0)