EUKALIPTO ALIEJUS

100% natūralus eterinis aliejus

Kilmės šalis: Kinija.

Pasižymi priešuždegiminėmis, priešvirusinėmis, antiseptinėmis, antibakterinėmis, skausmą malšinančiomis, stimuliuojančiomis, gaivinančiomis, valančiosiomis savybėmis.

Talpa: 10ml

EUKALIPTO ALIEJUS

100% natūralus eterinis aliejus

Kilmės šalis: Kinija.

Pasižymi priešuždegiminėmis, priešvirusinėmis, antiseptinėmis, antibakterinėmis, skausmą malšinančiomis, stimuliuojančiomis, gaivinančiomis, valančiosiomis savybėmis.

Talpa: 10ml

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ
Kiekis
7,30 €

(63,00 € 100ml)

Kai ateina ruduo ir prasideda vėsūs, šalti orai bei padidėja galimybė būti užkluptiems įvairių peršalimo ligų ir virusų, eukalipto aliejus - puiki ir nepakeičiama pirmoji pagalba ne tik susirgus, bet ir profilaktiškai. Iš eukalipto lapų išgautas labai turtingos sudėties aliejus yra veiksmingai panaudojamas kūno ir sielos sveikatai stiprinti, stimuliuoja imunitetą, padeda suaktyvinti smegenų funkcijas, didina mąstymo produktyvumą, mažina įtampą, pakelia ūpą, todėl ypatingai vertinamas kiekvienuose šį eterinį aliejų turinčių šeimų namuose. Eukaliptas turi gaivų, švarų ir terapeutinį kvapą, kuris atskleidžia jo terapines savybes. Puikiai valo orą, aromatizuoja patalpas, stiprina apsaugą, skatina atsipalaidavimą ir kvėpavimo sistemos tobulinimą nuo virusinių ir bakterinių infekcijų, labai tinka naudoti pirtyje. Geras repelentas, efektyviai atbaido nuo musių, uodų, erkių ir kitokių įkyruolių. Eukalipto aliejus įeina į daugelį kosmetikos priemonių sudėtį. Stiprina plaukų šaknis, nuramina jautrią odą, mažina plaukų slinkimą, turi antibakterinių savybių. Naudojamas kaip priešuždegiminė, skausmą malšinanti ir antiseptinė priemonė kamuojant bėrimams, pūslelinei, įvairioms odos infekcijoms, vabzdžių įgėlimams, įsipjovus, nudegus, tinka inkštiruotai odai valyti, uždegimams nuraminti.

Virtualioje „VILANOS AKADEMIJOJE" galite daugiau sužinoti apie aromaterapiją bei kaip ją pritaikyti savo namuose. Spauskite čia.

Eucalyptus globulus (Eukalipto) eterinis aliejus, *D-limonene, *Citral, *Geraniol, *Linalool, *Citronellol. 

*natūraliai randamas eteriniuose aliejuose.

Atkreipkite dėmesį, kad nė viename iš mūsų produktų nėra sulfatų ar parabenų.

Daugiau informacijos apie ingredientus rasite čia.

MSDS: Eukaliptų eterinis aliejus

Tinkamas naudoti aromaterapijai, inhaliacijoms, patalpų iškvėpinimui, kosmetikos praturtinimui, tinkamai atskiedus - aromaterapinėms vonioms, masažams, įtrynimams.

Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos (neskiestus eterinius aliejus galima naudoti tik ant padų ir delnų odos - nes čia oda daug storesnė). Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti pienu. Laikyti vėsioje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.

Eukaliptų eterinį aliejų galima naudoti vaikams nuo 6 mėnesių. Nerekomenduojamas besilaukiančioms moterims, bet saugus žindymo laikotarpiu.

Šį eterinį aliejų geriausia sunaudoti per 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

908 Prekės

Produktų atsiliepimai / klausimai ir atsakymai

Vidutinis įvertinimas

5.0
6 Atsiliepimai
★★★★★ Puikus 6
★★★★☆ Geras 0
★★★☆☆ Vidutinis 0
★★☆☆☆ Prastas 0
★☆☆☆☆ Baisus 0

  • Atsiliepimai (6)
  • Klausimai ir atsakymai (0)