APELSINŲ ALIEJUS

100% natūralus eterinis aliejus

Kilmės šalis: Brazilija.

Pasižymi antidepresinėmis, tonizuojančiomis, atpalaiduojančiomis, stimuliuojančiomis, antiseptinėmis, priešuždegiminėmis, raminančiomis savybėmis.

Talpa: 10ml

APELSINŲ ALIEJUS

100% natūralus eterinis aliejus

Kilmės šalis: Brazilija.

Pasižymi antidepresinėmis, tonizuojančiomis, atpalaiduojančiomis, stimuliuojančiomis, antiseptinėmis, priešuždegiminėmis, raminančiomis savybėmis.

Talpa: 10ml

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ
Kiekis
7,80 €

(61,92 € 100ml)

Atraskite gyvenimo džiaugsmą su saldžiųjų apelsinų eteriniu aliejumi, kuris ne tik pasižymi ypač maloniu, saldžiu, gaiviu ir nuotaikingu aromatu, teigiamai veikiančiu mūsų mintis ir emocijas, bet ir turi daug gerųjų savybių mūsų grožiui ir sveikatai. Apelsinų aliejus švelniai ramina, išsklaido melancholiją ir apatiją, nuveja liūdesį ir skatina pozityvų nusiteikimą, sušildo širdį. Tai tikras geros nuotaikos, saulės šviesos ir jaukumo kupinas aromatas! Aliejaus energija didina optimizmą ir natūralų žavesį, pasitikėjimą savo jėgomis. Turi detoksikuojančių ir tonizuojančių savybių, sustiprina kiekvieną sistemą, esančią kūne, gerina medžiagų apykaitą, subalansuoja imuninės sistemos funkcijas. Garinamas elektriniame eterinių aliejų garintuve saldžiųjų apelsinų aliejus ne tik nuostabiai aromatizuoja patalpų orą, bet ir valo jį nuo virusų ir bakterijų. Apelsinų aliejus labai tinkamas norint turėti sveiką, lygią ir švytinčią odą. Padeda aknės ir dermatito pažeistos odos priežiūrai, skatina ląstelių atsinaujinimą, gerina odos spalvą. Antiseptinis ir raminantis poveikis puikiai gelbėja esant įvairiems uždegimams, nutrynimams, įpjovimams, apsaugo nuo bakterinės infekcijos, dezinfekuoja žaizdas. Įlašinus lašelį apelsino eterinio aliejaus į šampūną ar kondicionierių - plaukai įgaus sveiko natūralaus spindesio.

Virtualioje „VILANOS AKADEMIJOJE" galite daugiau sužinoti apie aromaterapiją bei kaip ją pritaikyti savo namuose. Spauskite čia.

Citrus sinensis (Apelsinų) eterinis aliejus, *D-limonene, *Linalool, *Citral.

*natūraliai randamas eteriniuose aliejuose.

Atkreipkite dėmesį, kad nė viename iš mūsų produktų nėra sulfatų ar parabenų.

Daugiau informacijos apie ingredientus rasite čia.

MSDS: APLESINŲ ETERINIS ALIEJUS

Tinkamas naudoti aromaterapijai, inhaliacijoms, patalpų iškvėpinimui, kosmetikos praturtinimui, tinkamai atskiedus - aromaterapinėms vonioms, masažams, įtrynimams. 

Skirta tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti neskiesto tiesiai ant odos (neskiestus eterinius aliejus galima naudoti tik ant padų ir delnų odos - nes čia oda daug storesnė). Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus, plauti pienu. Laikyti vėsioje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudojant eterinius aliejus rekomenduojama pasitikrinti alerginį jautrumą.

Apelsinų eterinį aliejų galima naudoti vaikams nuo 6 mėnesių, taip pat saugus besilaukiančioms ir žindančioms moterims.

Šį eterinį aliejų geriausia sunaudoti per 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

7900 Prekės

Produktų atsiliepimai / klausimai ir atsakymai

Vidutinis įvertinimas

5.0
2 Atsiliepimai
★★★★★ Puikus 2
★★★★☆ Geras 0
★★★☆☆ Vidutinis 0
★★☆☆☆ Prastas 0
★☆☆☆☆ Baisus 0

  • Atsiliepimai (2)
  • Klausimai ir atsakymai (0)