AROMATERAPIJOS DOVANŲ RINKINYS

Tamsios medžio spalvos difuzorius ir sinerginiai eterinių aliejų mišiniai 

Tamsios medžios saplvos difuzorius ir du sinerginiai eterinių aliejų mišiniai. 

20%

AROMATERAPIJOS DOVANŲ RINKINYS

Tamsios medžio spalvos difuzorius ir sinerginiai eterinių aliejų mišiniai 

Tamsios medžios saplvos difuzorius ir du sinerginiai eterinių aliejų mišiniai. 

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ

Šioje pakuotėje yra

Kiekis
38,40 €
48,00 €

Ultragarsinis difuzorius „Dark Wood“

Šis subtiliai elegantiškas lašelio formos aromaterapinis difuzorius lengvai prisitaikys prie bet kokio interjero ir ne tik papuoš bei iškvėpins Jūsų aplinką nuostabiais gamtos aromatais, bet ir padės sukurti nepakartojamą ramybės, jaukumo, harmonijos ir džiaugsmo oazę. Idealiai tinkamas naudoti namuose, darbo ofise, viešbutyje, SPA centre, praktikuojant meditaciją ar jogos pratimus. Difuzorius veikia ultragarso pagalba šaltuoju būdu, išsaugodamas visas terapines savybes, valo, jonizuoja, dezinfekuoja patalpos orą, palieka ypač malonų aromatą. Jaukus 7 spalvų LED apšvietimas veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai, nuteikia romantiškai. Prietaisas turi 400 ml talpos rezervuarą bei keturis patogius laikmačio parametrus, kurie leis jums nustatyti, kad veiktų 1 valandą, 3 valandas, 6 valandas arba būtų įjungtas nuolatos, taip pat jums panorėjus - automatinis išjungimas, kai vanduo išnaudojamas. Difuzorius skleidžia minimalų garsą, todėl galima naudoti ir naktį. Garintuvas sunaudoja nedaug energijos, jungiamas į elektros tinklą. Patogumas ir rūpestis - viskas viename! 

Sinerginis eterinių aliejų mišinys „Cleanse & Sparkle"

Ši nuostabiai kvepianti eterinių aliejų sinergija pavers namų ar kitų patalpų valymą maloniu užsiėmimu ir leis jums džiaugtis švara ir natūralia gaiva kiekvieną dieną. Arbatmedžio eterinis aliejus suteikia namams gaivos ir švaros pojūtį, padeda naikinti bakterijas, virusus, kartu su levandų eteriniu aliejum pasižymi puikiomis dezinfekuojančiomis, priešinfekcinėmis, antibakterinėmis savybėmis. Citrinų eterinis aliejus neutralizuoja nemalonius kvapus, taip pat efektyviai padeda pašalinti gumos, tepalo, klijų, riebalų dėmes. Pipirmėtės ir eukalipto aliejai suteikia ypatingą gaivos, švaros ir šilto jaukumo aromatą, kurį dar labiau sustiprina ir papildo energingasis rozmarinų eterinis aliejus, kuris tuo pačiu puikiai valo, saugo nuo oro lašeliniu būdu plintančių infekcijų ir pažadina gerovės pojūtį aplinkoje.

Sinerginis eterinių aliejų mišinys Angel's Shield" 

Šis mišinys, sudarytas iš 4 sinergiškai veikiančių eterinių aliejų. Ypač tinkamas naudoti, kuomet padidėja užkrečiamųjų ligų rizika. „Angel's shield" tarsi šydas, pasitelkiant gamtos magiškąją jėgą, apgaubs nuo puolančių virusų ir infekcijų šaltuoju metų laiku. Ypatingomis gydomosiomis, antibakterinėmis, antivirusinėmis savybėmis pasižymintį levandų eterinį aliejų puikiai papildo žavaus citrusinio aromato bergamotės aliejus, teigiamai veikiantis imuninę sistemą ir padedantis kovoti su gripu, kosuliu, angina ir kitais peršalimo simptomais. Sinergiją užbaigia gaivūs ir galingi pušų ir arbatmedžio eteriniai aliejai. Ši aromaterapinė eterinių aliejų sinergija - puikus pagalbininkas, norint sustiprinti imunitetą, padidinti natūralų organizmo atsparumą, dezinfekuoti patalpų orą, jose esančius paviršius, apsisaugoti nuo plintančių virusų, bakterijų ir užtikrinti stiprią sveikatą bei gerą savijautą. 

Sinerginis eterinių aliejų mišinys Cleanse & Sparkle"

Melaleuca alternifolia (Arbatmedžio) aliejus, Lavandula angustifolia (Levandų) aliejus, Citrus limon (Citrinų) aiejus, Mentha piperita (Pipirmėčių) aliejus, Eucalyptus globulus (Eukaliptų) aliejus, Rosmarinus officinalis (Rozmarinų) aliejus, *D-limonene, *Linalool. 

Netto 10ml

Sinerginis eterinių aliejų mišinys Angel's Shield" 

Lavandula angustifolia (Levandų) aliejus, Citrus bergamia (Bergamotės) aliejus, Pinus sylvestris (Pušų) aliejus, Melaleuca alternifolia (Arbatmedžio) aliejus, *D-limonene, *Citral.

Netto 10ml

*natūraliai randamas eteriniuose aliejuose. 

Atkreipkite dėmesį, kad nė viename iš mūsų produktų nėra sulfatų ar parabenų.

Daugiau informacijos apie ingredientus rasite čia.

Ultragarsinis difuzorius „Dark Wood“

Šį garintuvą reikia pripildyti vandeniu, į kurį įlašinamas eterinis aliejus. Priklausomai nuo kambario dydžio, į garintuvą reikėtų lašinti apie 3-12 lašų gryno eterinio aliejaus. 30-60 min. garinimo pakanka vienai patalpai prikvėpinti. 

Atkreipkite dėmesį, kad eteriniai aliejai gali pakenkti naminiams gyvūnams ir vaikams. Laikykite nepasiekiamoje vietoje ir užtikrinkite, kad naminiai gyvūnai galėtų laisvai išeiti iš patalpos, kurioje eteriniai aliejai yra naudojami.

Sinerginis eterinių aliejų mišinys Cleanse & Sparkle"

į aliejų mišinį naudokite namų švarai palaikyti, patalpų dezinfekavimui, aromatizavimui.

Rekomenduojama naudoti tik suaugusiems.

Šį aliejų mišinį geriausia sunaudoti per 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Sinerginis eterinių aliejų mišinys „Angel's Shield" 

Garinkite aterinių aliejų difuzoriuje, naudokite vonios procedūroms, pėdų įtrynimams. Taip pat galite užlašinti ant viršutinių drabužių. 

Tinka suaugusiems ir vaikams nuo 6 mėn. amžiaus.

Šį aliejų mišinį geriausia sunaudoti per 12 mėn. nuo pakuotės atidarymo datos.

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

96 Prekės
Atsiliepimų nėra
Čia gali būti jūsų atsiliepimas