GALVOS RANKŠLUOSTIS

100% medvilnės galvos rankšluostis

Gerai sugeria drėgmę ir nedaro žalos plaukams džiovinimo metu.

Dydis: 67x25 cm.

GALVOS RANKŠLUOSTIS

100% medvilnės galvos rankšluostis

Gerai sugeria drėgmę ir nedaro žalos plaukams džiovinimo metu.

Dydis: 67x25 cm.

100 % PERDIRBAMA PAKUOTĖ
Spalva
Kiekis
8,70 €
Nepakanka prekės atsargų


100% medvilninis, minkštas, elegantiškas ir kokybiškas galvos rankšluostis, dekoruotas unikaliu „Vilana Natural Beauty“ logotipu, nepaliks abejingo nė vieno! Šis akseksuaras puikiai tinka naudojimui namuose, saunoje, kirpykloje ar pasiimti su savimi į kelionę. Itin gerai sugeria drėgmę, pagreitina plaukų džiūvimo procesą, o lepinantis kaukėmis, švelni rankšluosčio šiluma padės plaukų priežiūros priemonių veikliosioms medžiagoms greičiau ir efektyviau įsiskverbti į plaukus. Ypač patogus - susegtas sagute tvirtai apgobia galvą ir nuo jos neslysta. Šis turbanas užtikrins, kad jūsų plaukai būtų sveiki, švelnūs ir natūraliai spindintys.

100% medvilnė.

Susukite drėgnus plaukus į rankšluostį, užsekite specialia sagute ir netrukus džiaugsitės sveikais ir natūraliai žvilgančiais plaukais.

Produktų pagaminimas ir paruošimas išsiuntimui užtrunka 2-3 darbo dienas. Pristatymo laikas priklauso nuo gyvenamosios vietos.

Specifinė nuoroda

ean13
5060672301657
Palikti atsiliepimą

Labai patogus, nenukrenta nuo galvos, nes turi tvirta užsegimą sagute, kuri beleidžia rankšluoščiui nukristi. Labai faina kad yra pasirinkimas spalvų: juoda ir balta.

Nieko patogesnio Dar nesu turejus! Rankšluosčiai vis krenta ir krenta nuo galvos! Į džiovintų aš tik naturaliu būdu!! Užtat ir turiu nuostabius ilgus plaukus!